KONTAKTER

Har Du frågor är du välkommen att kontakta någon i styrelsen:
  • Ordförande: Monica Wadell <monica.wadell@ericsson.com>
  • Medlemsregister: Ann Rehme-Persson <ann.rehme-persson@ericsson.com>
  • Kassör: Anna Borgström  <anna.borgstrom@ericsson.com>
  • Sekreterare: Gisela Bröms <gisela.broms@ericsson.com>
  • Konstförteckning: Pia Lindbeck <pia.linbeck@ericsson.com>
  • Web: Lars Axelsson  <lars.axelsson@ericsson.com>
Inköpsgruppen 2022 består av följande KKEL-medlemmar:
  • Anne-Marie Hellerby <anne-marie.hellerby@ericsson.com>
  • Josefine Willners <josefine.willners@ericsson.com>
  • Annie Lund <annie.lund@ericsson.com>
Läs mer om policyn för Inköpsgruppen samt dess ansvar i dokumentet Instruktion till Inköpsgruppen som finns länkat under Föreningsdokument.